LONSUNEER Шепа Заштитник Куче Чизми Сет од 4 Дише Мека Единствена Nonslip во 5 Големини

LONSUNEER Шепа Заштитник Куче Чизми Сет од 4 Дише Мека Единствена Nonslip во 5 Големини

DEN 286.80

Достапност

Горниот дел е направен од дише решетката ткаенина, цврсто hemmed со мека трајни крпа околу себе, со флексибилни ракави на врвот.Флексибилни ѓон обезбеди влечење и заштита на шепи против повредени од тротоарот, асфалт, сол, трева и сл.Лесно и брзо да се стави на, цврсто се поставуваат од страна на флексибилни, еластичен и прилагодлив на рака.Удобна, лесна и практична шепа заштитници за кучиња во секојдневниот живот, исто така, може да се заштити завој ако е потребно.Практичен Референтен Големина на XS : 2.17" x 1.97".Надоместок За Грешка : 0.11" - 0.20".Големина : X-Small - Внатрешен Единствена Ширина 1.97 Инчен | Боја : Црвена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа