Читање Очила Жените Сина Светлина Блокирање,Компјутер Читателите со Пролетта Зглоб Анти УВ Сјајот на Филтерот за Лесни CatEye Очила 2.5 Сила

Читање Очила Жените Сина Светлина Блокирање,Компјутер Читателите со Пролетта Зглоб Анти УВ Сјајот на Филтерот

DEN 359.76

Достапност

Ние сме убедени дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања. 【ВРЕДНОСТ Е САМО ПОЧЕТОК】- Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила кои изгледаат евтино?Дозволете му на вашиот личен стил да блесне преку со Одлично направена, генијален модерно дизајнер читање очила.Носењето на овие читање очила дома, во кревет, во канцеларија, или секаде каде што им треба, значи и вие секогаш ќе изгледа остар, и да видиме поостри!. ✔ Јасно леќа компјутерски очила. 【ПРОЛЕТ ЗГЛОБ ДИЗАЈН】-Погодна за сите лицето видови.Дали вашето лице е огромен, мал или среден, тоа лесно може да го реши вашиот проблем. ✔ Анти Blue Ray.Совршено!!Тоа е подарок-давање идеја.Задоволството на клиентите е наш приоритет. 【СИНА СВЕТЛИНА ФИЛТЕР】-Анти сино светло & UV400 леќи ви помогне да се спротивстави на 100% штетно сино светло & рефлексивни & UVA/UVB зраци,ви помогне да се намали сјајот главоболка напрегање на очите. ✔ УВ 400 Заштита : УВ филтер ги штити очите од штетните ултравиолетови зраци, додека надвор од читање.Без разлика дали се со читање, со користење на компјутер или да гледа во далечината.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа