SCOTTCHEN Екстра Дебели Висок Степен на Платно 8 Инчен Чистење Полирање Тркала Бел Памук Казна (90 Ply) За Клупата мелница Со 5/8 Арбор Дупка - 1pc

SCOTTCHEN Екстра Дебели Висок Степен на Платно 8 Инчен Чистење Полирање Тркала Бел Памук Казна (90 Ply) За

DEN 777.60

Достапност

【Функција】Бел памук чистење воланот е мека за фино полирање цел. 【Употреба】Погоден за полирање на дрво, метал, како што се : алуминиум、нерѓосувачки、челик、месинг、леано железо、авто тело работа, итн. 【Ефективни】Екстра дебели чистење тркала е повеќе effecient за полирање на работа. 【Одличен Квалитет】Висок степен на платно во компактна структура ткаенина, направи тркала повеќе фирма и носат-отпорни, за екстра долг животен рок. 【Димензија】Дијаметар : 8", Арбор Дупка : 5/8", Дебели : 1" (90 Ply), Материјал : Памук.Големина : Супер дебела Бела 1pc.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа