MARIGOLD Чистење Ме Нежно Не-Нула Scourer, 12.6 x 2.5 x 11.5 cm, Зелена, 14 Пакет

MARIGOLD Чистење Ме Нежно Не-Нула Scourer, 12.6 x 2.5 x 11.5 cm, Зелена, 14 Пакет

DEN 685.44

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува. 14 пакети на две крпи – 28 вкупно scourers со не-нула слој.Одобрени од Тефлон.Чисти темелно & tackles изгорена на нечистотија со леснотија и без гребење.Совршен за тешки чистење на не-стап површина, како што се тави или деликатна површини.Хигиенски, лесно да се измијат површината.Опис на производот Отстрани изгорена на нечистотија нежно, но ефективно со овој уникатен не-нула scourer.Одобрени од страна на teflontm, чистење ме нежно има карактеристична перење површина која обезбедува тежок за чистење, без гребење.Погоден за не-стап или деликатна површини.Оваа подобрена scourer е исто така лесно да се измијат чистење по употребата, одржувањето почиста и во употреба подолго. (Одобрен за употреба на teflontm не-стап облоги.Teflontm е регистрирана трговска марка на chemours компанија во странска валута доо, се користи под лиценца од freudenberg дома и чистење решенија Gmb H).Сет Содржи : 14 x Пакет на две Marigold Чистење ми тивко.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа