На Остри Кожа Изразат Путер Од Кикиритки Со Вкус Куче Џвакање, 1-Фунти

На Остри Кожа Изразат Путер Од Кикиритки Со Вкус Куче Џвакање, 1-Фунти

DEN 1183.20

Достапност

Сите Природни.Без Токсични Хемикалии.Не Боење.Голема награда или лекување.Целосно Digestable.На остри кожа Изразат куче chews во сите облици, големини и вкусови се долготрајни џвакање дека направи голема награда за вашето куче.Тие се задржи непца здрави, се целосно сварлива, сите природни, без токсични или штетни хемикалии.Не боење вкусови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа