TOMS Женска Frankie Глуждот Чизми Ниска Пета 1-2 - Беж

TOMS Женска Frankie Глуждот Чизми Ниска Пета 1-2 - Беж

DEN 2154.24

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Кожа за ѓон.Вратило мерки околу глуждот-високо", од лак.Кожени горни.Се повлече на влез.Еластична gorging.Ortholite Еко x40 insole.Наредени кожа пета, околу 1 ??.На Frankie Се Повлече На Booties Од Toms Се Разноврсна, Шик И Удобно Доволно За Цел Ден Се Носат.Облечени Или Облечени Машки И Женски Надолу, Овие Booties Се Совршен За Секоја Прилика.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа