3 Пакет рачен Ритам Јазот Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки, Grouting Четка, Погоден за Прозорец Вратата Лизгачки Песна, Бања, Туш, Агол, Шиш

3 Пакет рачен Ритам Јазот Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна Кујна за Чистење со Четки, Grouting Четка, Погоден

DEN 239.76

Достапност

Двојно Главата Дизајн : голема четка главата и мала четка главата, груба четка и парична казна четка, погоден за различни сцени.Висок Квалитет на Рачка : во согласност со ергономски дизајн, подобри се справи, мека, анти-пропадна, удобно.Интелигентни Кука Дизајн : убава, Ритам и кука, совршена комбинација на бања раб.Широка Примена : прозорец, лизгачки врати,Мијалник, куп, шише, железнички, климатизација shutter, јаз, компјутерска тастатура и екран, гардероба, bookcase, кујна, туш каналите, автомобил внатрешни работи чистење. 100% Service Guarantee - ако не сте задоволни со производот за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата; нашите одлични услуги на клиентите ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Карактеристики : Четка дизајн убава, професионални, рачка удобно, четка текстура е добро, да се подобри ефикасноста на работата, заштедете пари и енергија.Широка употреба на животната средина : Можете да ги најдете на неговата употреба насекаде Материјал : ПП Боја : розова, зелена, сина пакетот вклучува : 3x рачни ритам cleaning tool.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа