4 Парчиња Најлон Наежвам Совети Цевка Четки Флексибилни Чистење Четка за Чистење Алатка за Чистење на Барут и Fermenter Цевка Цевка, 3/8 Инчи од 32 Инчи Долго

4 Парчиња Најлон Наежвам Совети Цевка Четки Флексибилни Чистење Четка за Чистење Алатка за Чистење на Барут

DEN 191.76

Достапност

Тоа е добра пракса да се замени било четка по 3 месеци или кога четка се носи, кој и да е порано.Широка употреба : 81.3 cm/ 32 инчи должина го прави погоден за чистење пијалак цевки, сода барут цевки, натопи цевки, racking линии во вашата подготовка на работата, или дури и пред стакло на вашиот литургија дека има 3/ 8 инчен за дело (9,5 mm) внатре дијаметар, работи на било која површина материјал, како бакар, винил, пластични цевки апликации.3 cm/ 32 инчи Четка главата должина : околу 7,6 cm/ 3 инчи Дијаметар : околу 3/ 8 инчи (25.Мека на допир : тубуларна во форма на четка на крајот и почетокот, крајот на други, најлон влакната нежно чистење далеку израстоци без оштетување на цевки, вкупно insertable должина на 78.74 cm/ 31 инчи.4 mm) Количеството : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Цевка четки за Нега на Совети : Впие влакната на четката во оцет за неколку часа, а потоа исплакнете го со топла вода, ова ќе помогне да се олабави било останатите остатоци и да се задржи свежа четка.Она што може да се добијат : тоа доаѓа со 4 парчиња долги флексибилни чистење четка за чистење во пакувањето, што е доволно за вас да се исчисти она што го сакате.Карактеристики : Материјал : најлон Целиот жица должина : околу 81.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа