GYP Куче Коса, Чешел,Пет Кардинг-Пет Четка, Пет Агол Масажа Четка, Пет Грива да се Плови Коса, Пет Чистење Материјали

GYP Куче Коса, Чешел,Пет Кардинг-Пет Четка, Пет Агол Масажа Четка, Пет Грива да се Плови Коса, Пет Чистење

DEN 2116.80

Достапност

Надградба на нож од нерѓосувачки челик сечилото, силни и остри, не е лесно да се пробие на различни лопати за да го изберете.Еколошки материјал се справи со делови употреба TPE, ПП заштита на животната средина материјали.Внимателно дизајнирана мода форма, шепа отпечатоци, слатки форми.Се обрне внимание на здравјето на редовните домашни миленици, кои можат да ги намалат косата на домашни миленици, да се избегне формирање на косата јазли, заштита на здравјето на семејство и домашни миленици.Материјал : не 'рѓосувачки челик, ефект : убавина нега на коса / нега на коса, чешел материјал : не' рѓосувачки челик игла.Материјал : не 'Рѓосувачки челик Производ Категорија : Чешел Brush Efficacy : убавината на косата / коса care Product Категорија : Чешел Brush Comb материјал : не' рѓосувачки челик игла[За политика на враќање]Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе одговори во рок од 24 часа.[За боја]Фотографии и предмети може да се суптилни бои поради виша сила, како што се осветлувањето на лични монитори и камери[за квалитет]Ако на дното е скршен, degummed, оштетени, а бојата е сериозна, можете да контактирате со нас за правилно отстранување на отпадот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа