IZSOHHOME Кујна Јадење Четка во Собата,Шише ги Четкаат забите,Чистење со Четка со Сапун Фармацевт,Плоча Четка,Сад Четка,Потоне Четка за Чистење,Чистење на Кујната,Силик

IZSOHHOME Кујна Јадење Четка во Собата,Шише ги Четкаат забите,Чистење со Четка со Сапун Фармацевт,Плоча Четка,Сад

DEN 479.52

Достапност

Мултифункционален четка во собата, добар помошник за вашата дневна кујна чистење.Меки, ја заштитите површината на садовите,ги собере сите облици на садовите,се опорави од себе по деформација.Материјалот е апсолутно безбеден, безопасен, и не ќе пролее коса по употребата.Откако ќе се исчистат сите јадења, не заборавајте да се исчисти потоне и табела врвот!.【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН TPR АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ】Секое домаќинство потреби тоа!Постојат 5 четки во комплет,Шише ги Четкаат забите,Чистење со Четка со Сапун Фармацевт,Плоча Четка,Сад Четка,Потоне&Countertop Чистење со Четка. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】не се лизга се справи со покриен со TPR материјал одговара на вашата страна совршено, лесно да се одржи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа