YINLING Милениче четки за заби, Три-четки за заби Главата за Мачки и Кучиња, Мулти-Агол на Чистење, четки за заби за Големи Кучиња

YINLING Милениче четки за заби, Три-четки за заби Главата за Мачки и Кучиња, Мулти-Агол на Чистење, четки за

DEN 2397.60

Достапност

Високо-квалитетни материјали : четката е направен од мек силикон, безбедно и не-токсични, лесно да се чисти, може да се чистат забите на кучиња, е основна алатка за домашни миленици.Четка за заби : миленичиња четка за заби има три-раководител четка и меки силиконски се справи, па можете да го одржи удобно кога четкање вашето куче забите.Домашно милениче орална нега : оптимизирате ефектот на отстранување на нечистотија и забен камен, намалување на ризикот на забите и непцата и подобрување на дишењето.Кучешки болестите на забите-важно е да се одржува куче е на здравјето на забите за да се намали шансите за лош здив, заболувања на непцата и забниот плак.Чистењето треба да се врши неделно.Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања или не се задоволни на било каква причина, само да не контактирате преку е-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Кучиња и мачки' забите се важен процес за сеопфатна заштита.Најчести знаци не само што може да доведат до лош здив, тоа исто така може да предизвика загуба на заб и повеќе сериозни дентална хигиена problems.By редовно четкање на забите од куче или мачка, што ќе помогне за подобрување на здравје, среќа и долговечност на canines и мачки.Име/пет toothbrush Specification/ 170* 23mm Color/виолетова, сина, бела, портокалова.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа