Froiny 4pcs Коса Четка Поставите Анти-Статички Масажа Чешел Пропустливи Коса Detangling Четка Гребло Четка Влажна или Сува Коса Кадрава

Froiny 4pcs Коса Четка Поставите Анти-Статички Масажа Чешел Пропустливи Коса Detangling Четка Гребло Четка

DEN 741.60

Достапност

Тоа исто така може да ги кутикулите и направете ја вашата коса сјајна!Најдобри во отстранување на јазли и tangles од влажна или сува коса.Работиме напорно за да го оддели косата од страна наместо надолу, така што дури и на повеќето тврдоглав tangles може да биде нежно untied. [Нега на коса] : Не се повлече или да му наштети на вашата коса, само таа се одржи во на вашата страна.Намалување на кршење и направи косата посреќни.Супер меки влакната може да помине низ tangles и јазли, минимизирање на болката, сплит завршува и кршење. [Погоден за различни коса ] : Наменета за мокра или сува коса, оваа четка може лесно да се отстрани секој јазол и метежот.Може да се користи за права коса, кадрава коса, природни, тенки, дебели, кадрави, кадрава коса, екстензии и дури и перики. [Благи сува и влажна коса] : во Споредба со обичните hairbrushes, тоа може да чешел косата во една четвртина од времето.Направи утро и бања време полесно, и ќе не плачи или крик кога прочешлување на вашето дете коса. [Отстранување на јазли и tangles] : Безболно мека пластика влакната масажа на скалпот и да се промовира циркулацијата на крвта, помага да се промовира раст на косата.Спецификација : Боја : зелена.Име на производ : Чешел.Големина : 22.5 cm 23cm 24.5 cm 25cm.Количина : 4 парчиња/set.Тежина : 360g.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Пакет листата : 4pcs/set*Чешел.


Параметрите на стоката

Color:
green.
Product name:
Comb.
Size:
22.5cm 23cm 24.5cm 25cm.
Quantity:
4 pieces/set.
Weight:
360g.
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the different display and different light, the image cannot show the actual color of the item. :
Package list:
4pcs/set*Comb :

Подобро ви се допаѓа