Lado Про Керамички + Ionic Термички Коса Четка 3 Инчен #5055

Lado Про Керамички + Ionic Термички Коса Четка 3 Инчен 5055

DEN 383.76

Достапност

Постигнат салон на ниво на резултати и луксуз во удобноста на вашиот дом со истиот Lado Про коса четка вашиот стилист користи во салонот.Вистински Lado Про #5055 професионални салон одделение коса четка; се Користи од страна на стручните стилисти во светот; Lado Про четки се на Супериорен Квалитет : Дизајниран и изграден за да ги највисоките стандарди и изработка и кон него направен да трае, ќе забележите разликата право надвор од пакетот; Направени во Кореја.Совршен за blowouts; Додава волумен и сјај на прав, брановидни или кадрава коса.Керамички обложени барел загрева брзо и дистрибуира топлинска рамномерно; Големи отвори спречи топлина штета со намалување на време на сушење; отпорни на Топлина, јон обвинет, анти-статички влакната контрола frizzy и flyaway коса резултира со мазна, сјајна коса.Ергономски финтата-бесплатно, анти-лизга гумени се справи со отстранлив sectioning ги собереш.Четка дијаметар : 3 Инчи, со Седиште во Њујорк, Lado Про го снабдува светот со висок квалитет стил алатки за над 40 години.Нашето долгогодишно искуство, иновации и успех водич нашата мисија да го дизајнира само најдобрите производи на нашите клиенти.Lado Про е изграден врз основа на обезбедување на производи на супериорна вредност за сите вашиот стил и потреби.Ние се стремиме да ја продолжи таа традиција од страна на ставање на нашиот фокусираат исклучиво на снабдување само со највисок квалитет на производи на косата стилисти од целиот свет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа