HIOJDWA Шминка четка 6Pcs Сирена Козметички Шминка Четки Поставите Фондацијата Руменило во Прав Сенката за Очи Контура Меша Риба Убавината ја Сочинуваат Алатки

HIOJDWA Шминка четка 6Pcs Сирена Козметички Шминка Четки Поставите Фондацијата Руменило во Прав Сенката за

DEN 552.00

Достапност

Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа.Со модерен и атрактивен коса, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав.не исчезнува или се намалува, можете да уживам во тоа за подолго време.Тие се идеални за примена на прав, фондација, руменило, concealer и други користи за лицето,очите,итн.Губење На Материјал : Висок Квалитет На Синтетички Влакна.Направени од високо квалитетен материјал,кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа.Со модерен и атрактивен коса,тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме powderno исчезнува или се намалува,можете да уживам во тоа за подолго време.Тие се идеални за примена на прав,фондација,руменило,concealer и други користи за лицето,очите,итн.Губење На Материјал : Висок Квалитет На Синтетички Влакна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа