Симпатична Бебе Морска Желка Риби Ѕиден Часовник Молчи Не-Темпирана Батерија Управувана Круг Часовници за Момчиња Девојчиња Дома Соба Спалната соба на Децата

Симпатична Бебе Морска Желка Риби Ѕиден Часовник Молчи Не-Темпирана Батерија Управувана Круг Часовници за Момчиња

DEN 1934.40

Достапност

Материјал : се Направени од издржлив акрил, водоотпорен површина изгледа како нафта сликарство.Само да потрае симпатична смешно ѕиден часовник да изненади вашето дете.Корисникот Пријателски Часовник : Точни време и тивка средина за подобро вашиот одмор.Можете да висат часовникот на ѕидот, или само да се стави на маса.Големина : 9.45 x 9.45 x 0.20 Инч.Преземање на еден АА батерија (не се вклучени).Погоден за : Дома соба, спална соба, детска соба, студија соба, канцеларија, housewarmings уметност оркестарот.Ветувам : Доколку имате било каков проблем со вашиот шопинг, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви послужи.Внимание Тука : 1. Кога calibrating на време, за прв пат се движат сите раце до дванаесет часот позиција, а потоа вметнете ја батеријата за да го прилагодите времето од назад. 2. Таму може да биде благо, хроматските аберации, поради интензитетот на светлината и на компјутер боја на екранот. 3.Црна и Златна совети се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако треба да се определи. #Прашање & Одговор : П : дали Е тоа евтини Пластични ѕиден часовник?A : Не, Тоа е издржлива и акрил на часовникот.Издржливи и водоотпорен.П : дали Е ова ѕиден часовник избледени лесно?A : Нема.Ние ги користиме современа опрема за печатење на моделот на часовникот и да се спречи тоа од исчезнува.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа