Dixie 20 Смета Двојна Првенство Фармацевт, Сребро.

Dixie 20 Смета Двојна Првенство Фармацевт, Сребро.

DEN 359.76

Достапност

Dixie Фармацевт со 3oz Чаши, Избрани Prints Dixie Фармацевт е chicest и најлесен начин за прикажување на вашиот чаши или во бањата или на патио.Фармацевт е чиста, алуминиум заврши за да одговара на било какви дома декор и има 3oz чаши.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Дизни Мики Чаши 9oz
  • Новак

Дизни Мики Чаши 9oz

DEN 1593.60

8 чаши, на Хартија.Карактеристики на shrugging Мики во светло сина и бела шарени позадина.Совршена големина з