Dansk Silhuet Шеќер Сад со капак

Dansk Silhuet Шеќер Сад со капак

DEN 1245.60

Достапност

Овој шеќер сад е дизајниран во акварел-како стил кој е прекрасна против бело-bodied порцелан.Направена на парична казна порцелан.Микробранова безбедно.Машина за миење садови безбедно.Капацитет на шеќер е 12 унци.Свртете го капакот на овој шеќер сад исто така и на доброто флорални мотив носи повеќе од сад со капак.Дизајнот, во акварел-како стил, е прекрасна против бело-bodied порцелан.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа