BOSTANTEN Лаптоп Briefcase за Жените Стилски Кожа Компјутер Торба Жените Tote Торба за Работа

BOSTANTEN Лаптоп Briefcase за Жените Стилски Кожа Компјутер Торба Жените Tote Торба за Работа

DEN 3359.76

Достапност

Патент затворање.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : лаптоп briefcase за жените е направен од вистинска Кожа.Класичен боја дизајн, вашата колокација е повеќе модерен и елегантен.Овој Стилски briefcase за жените е zippered отворање на затворање, на дното со метални занитвам заштитна може да се избегне носат кога стои.СТРУКТУРА & ДИМЕНЗИИ : (L)14.17 x (W)5.12 x (H)12.6 inches.Net тежина : 2.14 lb.Кожени лаптоп briefcase има 1 Главниот складирање позиција,1 компјутер позиција,2 внатрешниот џеб,2 пенкало в џеб и 1 пред патент џеб.Може да се стави работи организирани и пристап лесно.ДИЗАЈН : Оваа торба за лаптоп е совршен за работа и за училиште да го користите за вашиот лаптоп, тетратки, работи, списанија, брошури, датотеки, хартија, пенкала, мобилен телефон, врзивно средство, паричник, итн.ПРИЛИКИ : На тенок briefcase е соодветно за дами, колеџ студентите, и адвокатите се користи за факултет и работа.Прекрасен подарок за вашите пријателки или семејства на дипломирањето, роденден, годишнина, Мајчината Ден, Божиќ, итн.ГАРАНЦИЈА : BOSTANTEN обезбедува извонредни производи и прекрасен купување искуство.Ако не сте задоволни со нашите производи или служба за било која причина, ве молиме да се допрат и ние ќе се обиде да ги реши сите прашања и да се осигурате дека вашето задоволство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа