Lorbro Јасно Purses за Жените Стадион Одобрени, Јасно Crossbody Торба, Полу-кожа Синџир Рака Транспарентен Кеси за Концерти, Спортски Настан, Партија

Lorbro Јасно Purses за Жените Стадион Одобрени, Јасно Crossbody Торба, Полу-кожа Синџир Рака Транспарентен

DEN 431.52

Достапност

Висок Квалитет : Дали сте во потрага по убаво јасно торба, кои ќе служат за долго време?Ако е така, ние го имаме ова јасно торба направен од висок квалитет на 1 мм дебел ПВЦ, засилен крои со квалитетот метални додатоци да се направи торба повеќе издржливи и долготрајни.Удобно да се Носат : Стилски синџир рака чантата секогаш е заморно да се носат, па ние дизајниран оваа полу-кожа синџир торба, во споредба со синџир рака овој рака може да го олеснат товарот на рамо, обезбедувајќи стилски изглед.Рака е должината е 47 инчи, но може да се премине на рака од размавта да се направи тоа 29 инчи долго, може да се носи како торба, crossbody торба и спојки чанта.Доволно пространа да се Одржи Предмети : Ова јасно чанта мерки 8.6"L×6"W×2"H, може да се одржи кармин, мини паричник, очила за сонце, неколку шминка додатоци и мобилен телефон, внатрешниот капацитет може да ги исполни поголемиот дел од вашата дневна складирање потреби.Едноставно повторно на концерт, спортски настани, или шопинг, секогаш можете да конвертирате тоа како crossbody торба за слободни вашите раце.На рамо, рака може да биде пренослив, кога ќе треба спојки чанта за да одговара на вашата облека, можете да го отстраните рака и го користат како спојки чанта.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

JUCOS ПРОИЗВОДИ Tote Кеси
  • Новак

JUCOS ПРОИЗВОДИ Tote Кеси

DEN 959.76

Платно 18 Оз.Без обложување Поставата.Патент затворање.Место Чисти Само.СЕКОЈДНЕВНА ПРАКТИЧНОСТ Нека о