Чанта Синџир Железен Рамен Синџири - DIY Замена за Паричникот, Торба, рачна ташна за на Рака Додатоци со Метални Токи (Злато Позлатен 47)

Чанта Синџир Железен Рамен Синџири - DIY Замена за Паричникот, Торба, рачна ташна за на Рака Додатоци со Метални

DEN 287.76

Достапност

Дали сте почнуваат да се досадуваат на вашата чанта?Наместо тоа, одлучат за замена чанта рака да им даде на вашата торба и свеж изглед.Примена : нов сјајна чанта синџир на DIY занает замена за чанти, рамо кеси, purses, крос-тело, чанти, итн.Високо Квалитетен Материјал : Чанта синџир се справи со полирање и electroplating процес, анти- ' рѓа, анти-корозија, трајни и во добра сјаен финиш.Класичен Дизајн:Различни видови на кеси со различни стилови на ланци, класичен моден стил за вас да се обезбеди различно искуство од оригинални додатоци.Врвна Услуга : 100% гаранција Услуга, ние ви обезбеди со 90 дена безусловна наплата услуга или слободна размена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Синџир должина : 47 инчи/ 120cm (Не вклучувајќи 2 токи).Тежина : 6.35 мл/180g.Метал тока должина : 1.57 инчен (40mm).Куче клип е погодна за торба прстени со дебелина до 0.24 инчен(6 мм) или дури и помалите.Изработка.Сите наши синџири вклучувајќи токи се полира и обложено повеќе пати за одржување на траен сјај заврши.Стабилност и ' рѓа отпорни.висок квалитет дебел метал, не е лесно да избледи и ' рѓа отпорни.Силна Метал тока.Нашата цврста и сјајна токи се произведени од нашата матична компанија, која има постапува паричникот синџири и токи за повеќе од 20 години.Инспекција & Пакување.Секој производ е внимателно селектирани и ние се големо внимание во пакувањето.Синџирот е покриен со заштитна фолија за да се осигура дека тоа нема да биде изгребани или оштетени за време на транспортот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа