Круг Chafing Јадење Вклучена во Собата со Гориво — Вода Тави + Храна Тави (4 qt) + Рамки + Капаци + Гориво Носители + 6 Гориво Лименки, 2 Полна Потоплите

Круг Chafing Јадење Вклучена во Собата со Гориво — Вода Тави + Храна Тави (4 qt) + Рамки + Капаци + Гориво

DEN 1786.80

Достапност

2 КРУГ CHAFING ЈАДЕЊА — Вклучува 2 Вода Пан (не-капе дизајн), 2 Храна Пан (4-четвртиот), 2 Капаци и Рамки.ГОРИВО НОСИТЕЛИ И ЛИМЕНКИ — 2 Носители со Капаци, 6 Етанол Гел Гориво Канистри (горат за 2 часа). 3 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЛУЖАТ ПРИБОР — 11" Цврсти Лажица, 11" Перфорирани Лажица, 9" Инчен Тонг.Сите садови во собата се домот, издржлив и лесен за чистење – одлично за угостителство и партии.ГОРИВО НОСИТЕЛИ И ЛИМЕНКИ � 2 Носители со Капаци, 6 Етанол Гел Гориво Канистри (горат за 2 часа).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа