Вермонт Американски 20371 1/8-27 NPT Висока Јаглерод Челични Цевки Допрете го

Вермонт Американски 20371 1/8-27 NPT Висока Јаглерод Челични Цевки Допрете го

DEN 194.40

Достапност

Производителот : Вермонт Американски.Земја на производство : Кина.Моќ Сечење & Пила.Опис на производот Преку 80 години на развој на иновативни алатки и прибор за конкретни професионални, БОШ има стане признаен лидер во индустријата.со стабилна линија што може да се обрати сè, од најтешките конкретни дупчење задачи да материјал отстранување, БОШ е компанија чија наследство е напишано во бетон.Ако проектот бара работа во конкретни, од полирање и anchoring да материјал отстранување, има само едно место да се сврти за комплетно решение.Доверба БОШ да се обезбедат професионални одделение алатки и прибор за да се добие работа во право.Идеален за големи област материјал отстранување на вар, гипс, тешко заврши гипс, песочник и абразивни конкретни.хард метал обврзувачки дури и се противи товари предизвикани од силно абразивни материјали.Оптимално користење-асфалт, свежиот бетон, pumice камен, screed бетон, aerated бетон, гипс, фрлија асфалт, мек варовник, и гипс малтер.Може да се користат on-базалт, стариот бетон, камен бетонски цевки, природни варовник, кварцит, и песочник.Од Производителот на Вермонт Американски чешми и умира се tooled на повеќето строго спецификации за да се осигура дека завртки одговара на цврсто и водител на безбедно.Чешмите се ' рѓа и оцрни отпорни за поголема издржливост и повеќе точни монтирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа