Silverline Tools - Цевка Машина - 3-30мм

Silverline Tools - Цевка Машина - 3-30мм

DEN 506.40

Достапност

Појачани и зацврстен, high speed челик сечење и тркала.Корозија-отпорни заврши.Прилагодлив со вграден-во флип-out цевка reamer.Намалувања бакар, месинг, алуминиум и светлина-мерач челик.Сечење капацитет 3-30 mm.Прилагодливи цевка машина со високо-брзински челик сечилото и 2 ролки.Капацитет 3 - 30мм вклучува флип-out reamer.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Lisle 11420 Црево Машина
  • Новак

Lisle 11420 Црево Машина

DEN 203.76

Нерѓосувачки челик сечилото е реверзибилна за двоен живот.Клешти е направен од стаклоисполнет најлон з