Othmro Јасно Пластика Центрифуга Цевка Носителот Стои Багажник Чување на Заградата Рек 101x65x30mm 2 парчиња

Othmro Јасно Пластика Центрифуга Цевка Носителот Стои Багажник Чување на Заградата Рек 101x65x30mm 2 парчиња

DEN 239.76

Достапност

Име На Производ : Центрифуга Цевка Држач;Боја : Јасно.Позиција : 24 Позиции;Материјал : Пластика.Направени од издржлив и високо квалитетни пластични материјали, Идеален за лабораторија, е погодно вметнување и отстранување на цевка решетката.Правоаголна форма, многу редовни и лесен за ракување.Пакет : 2 x Центрифуга Цевка Држачот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа