Memorex 32020022409 8x-12x CD-RW Медиуми (5-Пакет со Тенок скапоцен камен Случаи)

Memorex 32020022409 8x-12x CD-RW Медиуми (5-Пакет со Тенок скапоцен камен Случаи)

DEN 239.76

Достапност

Memorex 12x CD-RW Медиуми. 700 MB - 120mm Стандард - 5 Pack Тенок скапоцен камен Случај.CDRW 80 5 PK Тенок PDQ 4 X 12 XHigh Брзина CD-RW 80 Дискови - 5 pack.. 4x - 12x CD-RW (Re Writeable) дискови, 80 минути, 700 MB, во slimline скапоцен камен случаи.ЦД-RW80 е дизајниран да биде компатибилен со 8x и 10x преработи брзини.ЦД-RW80 "High Speed" празни медиуми е идеален за хард диск back-up, авторство,,.Memorex 03415. Го персонализирате, Заштита и Организира Сите Ваши Memorex ДВД и CDR е со Memorex Етикетирање Колекции, Етикети, DVD Складирање Случаи и скапоцен камен Случаи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа