Meowijuana Meowi-Waui Catnip Лист & Шушка

Meowijuana Meowi-Waui Catnip Лист & Шушка

DEN 599.76

Достапност

Играат витална активност за ублажување на нервоза и досада и одржување на здрава тежина во мачки.Вие не може да расте на оваа работи во вашиот плакар со расте светлина!Всушност, не може да се купи catnip на овој квалитетот никаде на друго место.ПРЕМИУМ ТЕКСТУРА И НАМАЛУВАЊЕ на : Нашата премиум catnip е страна sifted да се отстрани груба битови и произлегува и потоа custom-enhanced за пердув-мека чувствуваат и max моќ.Уште еден избор во нашата линија на најдобрите, САД-извори, 100% природен Meowijuana.Ова осигурува дека вашата мачка ќе биде во можност да се доживее позитивна реакција кон catnip во секое време тие го јадат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа