HanZu Мачка Играчки Мачка Нула Одбор Мачка Материјали Ноктот Машина Мачка Троседот Мачка Играчка Смешно Мачка Играчка Подарок

HanZu Мачка Играчки Мачка Нула Одбор Мачка Материјали Ноктот Машина Мачка Троседот Мачка Играчка Смешно Мачка

DEN 830.40

Достапност

Атрактивен дизајн, неутрална боја, препорачливо е да го спаси вашиот мебел затоа што мачките се допаѓа чувството на картон.Мачките се допаѓа тоа : гребење тоа, просторот, и така натаму, здрава шепи, одлична вежба, и стрес олеснување.Ако имате било каков производ, прашања или предлози, ние би сакал да се слушне од вас.Дизајн : нула вашиот пенкало желбите или комплименти хоризонтално, постои исто така и една мала дупка да се истражуваат и да игра.Големина : 34x31.5x18cm.Детали : Тежина : 610g Color : слика color Specifications : двете страни со топката брановидни хартија>ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, контраст и сл.Ако имате било каков предлог или прашање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Уживајте во вашата шопинг време!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа