Mizuno Франшиза Fastpitch Софтбол Ракавица Серии, Кафе/Сребрена Тридент Веб, 12.5, Десна (Лева Рака Фрли)

Mizuno Франшиза Fastpitch Софтбол Ракавица Серии, Кафе/Сребрена Тридент Веб, 12.5, Десна (Лева Рака Фрли)

DEN 1800.00

Достапност

Дизајниран за брзо теренот player.Java кожа : пред подмачкана падна кожа која е игра подготвени и долготрајни.Hi Lo алкохол : наизменични чипка моделот го задржува интегритет на целосно-украсен интернет со поголема флексибилност.Десната рака Фрли= носи на левата рака, левата рака Фрли= носи на десната рака.Десната Рака Фрли = Левата Ракавица, Левата Рака Фрли = Десната Рака Ракавица.На Mizuno Франшиза брзо теренот Серија Родова е конструиран и дизајниран специјално за женската софтбол играч.Направена со претходно подмачкана Java кожа, што се одржува издржливост и дава една мека, игра-подготвени се чувствуваат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

MACGREGOR Catchers Мит
  • Новак

MACGREGOR Catchers Мит

DEN 1299.60

Одговара на Десната Рака за лево раце thrower.Полно зрно кожа материјал се чувствува мека против рацете на