Основни Видиме Случаи CZMY Тешки-Должност Директно Универзална Топката/Рициново/Воланот Прецизност Испорака Топката M20 Завртка, Оптоварување Мечка 400kg, Трајни, Хард?

Основни Видиме Случаи CZMY Тешки-Должност Директно Универзална Топката/Рициново/Воланот Прецизност Испорака

DEN 1891.44

Достапност

Тип : Мебел Рициново; Број на Модел : KSM45-FL.Навој дијаметар : 20mm; Тркала дијаметар : 45mm.Материјал : имајќи челик ,од нерѓосувачки челик.Товарот : 400kg / еез.Пакет количина : 1pcs.Резерви : Woodworking Universal топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на workers Widely се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа