Bellady Жените Pullover Џемпери, Преголеми Turtleneck Џемпери Poncho, Висок Врат Лабава Shawl Заврши

Bellady Жените Pullover Џемпери, Преголеми Turtleneck Џемпери Poncho, Висок Врат Лабава Shawl Заврши

DEN 465.60

Достапност

????????????Големина на овој ќебе shawls и обвива : 34.Таа изгледа одлично во текот ништо, создавање на убава sihouette. ????????????Детални изработка со внимателно stitched рабови, висок квалитет на производот без да ја изгубат тема или дефекти.Сите производи се пребаруваат и избрани од страна на нашите професионални набавувачот, кои имаат карактеристики : функционален и модерен, со добар квалитет и разумни цени. ????????????Материјал за овој poncho кејп : Плетење. ????????????Карактеристики на џемпер школка : Висока Јака Јакна Заврши, да ги задржи вашиот врат, рамо и рака топло во ладно ден; Fashion голема мрежа и tassels гребенот дизајн, да те направи една симпатична погледни; Голема големина погодни за повеќето луѓе, без ограничување за вашиот движење; Работи како шамија, shawl, прикривање, кејп, наметка и така натаму, погоден за есен и зима. "Bellady" во сопственост на продавница 5th avenue наведени во жени, девојки и во машка облека и додатоци, од женски наметки, poncho ртовите, кофа капи, зима шамија шапка сет, ракавици, чорапи за да anklets, половината појас итн.Речиси сите наши производи сликите се преземени од страна на нашите сопствени модели, па ќе видите вистинските производи преку слики.Шик плетени shawl кејп е голема за да биде зимски одмор подарок.Совршен за патување и координирање со различни тимови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа