Bellady Жените Pullover Џемпери, Преголеми Turtleneck Џемпери Poncho, Висок Врат Лабава Shawl Заврши

Bellady Жените Pullover Џемпери, Преголеми Turtleneck Џемпери Poncho, Висок Врат Лабава Shawl Заврши

DEN 671.76

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само. ????????????Материјал за овој poncho кејп : Плетење.Висок Квалитет На Материјалите, Модерен, Прифатлива. ????????????Големина на овој ќебе shawls и обвива : 34.6"*беа 25,5".долго од рамо до полите, drapes елегантно достигнувајќи над коленото, големината големи работи за преголеми се чувствувам. ????????????Карактеристики на џемпер школка : Висока Јака Јакна Заврши, да ги задржи вашиот врат, рамо и рака топло во ладно ден; Fashion голема мрежа и tassels гребенот дизајн, да те направи една симпатична погледни; Голема големина погодни за повеќето луѓе, без ограничување за вашиот движење; Работи како шамија, shawl, прикривање, кејп, наметка и така натаму, погоден за есен и зима. ????????????Детални изработка со внимателно stitched рабови, висок квалитет на производот без да ја изгубат тема или дефекти.Удобно и разноврсна, светлина слој за ладно време, лути ноќи во местото на јакна, јакна или џемпер. ????????????Оваа pullover poncho џемпери нуди напор домот алтернатива, или комплимент за јакни и cardigans.Таа изгледа одлично во текот ништо, создавање на убава sihouette.Совршен за патување и координирање со различни тимови.Шик плетени shawl кејп е голема за да биде зимски одмор подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа