Амазон Essentials Жените е Лесен Отворен Пред Cardigan Џемпер

Амазон Essentials Жените е Лесен Отворен Пред Cardigan Џемпер

DEN 655.20

Достапност

55% Памук, 25% Модални, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Затвори-но-удобно се вклопуваат со лесно движење.Лесни и меки предиво.V деколте.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа