32-Оз Чаша Млеко Шишиња со 8 Бели Капи (4 парчиња) - Храна Одделение Млеко Тегли со Капаци - машина за миење Садови Безбедно - Шишиња за Млеко, Маштеница, Мед, Јавор Сируп,

32-Оз Чаша Млеко Шишиња со 8 Бели Капи (4 парчиња) - Храна Одделение Млеко Тегли со Капаци - машина за миење

DEN 1699.20

Достапност

Подесувате Доказ Капи : Нашата LDPE изградат капаци се флексибилни и попуштат-отпорни.Димензии се околу 8 ⅞ "Висина, 3 5/13" Должина, и 3 5/13" Ширина.Направени од врвен квалитет, lead-free стакло материјал, нашите чаша млеко шишиња со капи се совршени за складирање на млеко, путер-млеко, мед, јавор сируп, џем, домашен сос, сос за скара, топла сос, ketchup, и многу повеќе!.Да ги користите во вашата кујна да се продавница сушени стоки како зачини, чај листовите, кафе и грав, и шеќер.Со користење на нашиот млеко шишиња ќе помогне да се намалат отровните гасови, целокупната заштита на животната средина.Усните на капакот, го прави лесно да се отстрани нашите притисни-за капа.Lead-Free Стакло.Секое шише има капацитет од 32 унци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Стакло Carboy (3 Литри)
  • Новак

Стакло Carboy (3 Литри)

DEN 905.04

Лесно санирани стакло изградба.Не држете мирис, се распаѓа, или нула како пластика 3 литри големина совр�