HANABASS 6Pcs Мини Млеко Стомна Jug Керамички Creamer Порцелански Кафе Млеко Creamer Стомна Мала Порција Стомна Сос Стомна Jug за Кујна

HANABASS 6Pcs Мини Млеко Стомна Jug Керамички Creamer Порцелански Кафе Млеко Creamer Стомна Мала Порција Стомна

DEN 659.76

Достапност

Овие чаши млеко имаат широка употреба на опсег, како што тие може да се користи за ладни пијалоци или топли пијалоци.Убаво дизајниран, тие се совршен украс за вашата трпезариска маса во партијата.Тие се отпорни на топлина, отпорни и практичен, кој може да се користи за долго време.Тие се многу погодни за чување на пенлив кафе и сок, кафе, млеко и други пијалаци.Тие се и одржување, само исплакнете со вода, што е многу погодно.Карактеристики - Боја Бело - Керамички Материјал - Големина 4. 80 X4. 30 X4. 10cm Пакет Вклучувајќи 3pcs Постапува Млеко Чаши 3pcs Handleless Чаши Млеко.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Стакло Carboy (3 Литри)
  • Новак

Стакло Carboy (3 Литри)

DEN 905.04

Лесно санирани стакло изградба.Не држете мирис, се распаѓа, или нула како пластика 3 литри големина совр�