Вкусот на Cajun - Artisanal Леќата - Не-ГМО - Гурманските Зачин Мешавина - Магнетни Калај - Направена во Мали Серии Рака Спакувани

Вкусот на Cajun - Artisanal Леќата - Не-ГМО - Гурманските Зачин Мешавина - Магнетни Калај - Направена во Мали

DEN 203.76

Достапност

Магнетни Tins : секој калај има единствена магнетна база која држи до повеќето метални површини : вашиот фрижидер, BBQs, аспиратор, спектар, и фурна.Не ГМО Проект Заверен : печат вели дека сето тоа - нашите производи се гарантира да бидат ослободени од GMOs така можете да бидете сигурни дека сте само јадење најдобар во сите природни храна.Гурманските Зачин Мешавина Автентични Creole Вкус.Чувајте ги вашите artisanal леќата во лесно рака е стигнат до, и да се трансформира едноставна плочи во готвач-управувано гурманските јадења.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа