Хард Диск Кафез Адаптер Рек Заграда, 5.25 да 5X 3.5 Топла Swap Хард Диск Кафез Лента со Фан Простор за HDD

Хард Диск Кафез Адаптер Рек Заграда, 5.25 да 5X 3.5 Топла Swap Хард Диск Кафез Лента со Фан Простор за HDD

DEN 599.76

Достапност

Издржлив материјал : изработени од нерѓосувачки челик материјал, издржлив и здрав, со кој се одвојува дизајн.Погоден : одговара за домаќин случај кој CD-ROM-от Слот In Wall е рамна, или заградата, инсталација тип на CD-ROM-от Слот.Монтажни дизајн : може да се splitted, нека ви искуство забава на DIY, лесен за чување.Лесен за користење : со 1x 12cm вентилаторот за ладење инсталирате слот простор, хард диск кафез адаптер фах управување со заградата.Пакетот вклучува : 1 x PC хард диск кафез, 1 КОМПЈУТЕР x монтажа завртка пак, 1 КОМПЈУТЕР x шрафцигер (случаен боја), 1 КОМПЈУТЕР x прирачник, 10 Компјутери X водич железнички.Answer : ___________________________ Note : 1. Некои PC Шасија посебен дизајн не може да се поддржи овој хард диск решетката.2. Дојдовни стоки не се добро инсталиран.Вие треба да инсталирате страна на самите себе, според упатството.Спецификации : име на Производ : хард диск cage Material : поцинкуван челик +ABSColor : silver Feature : detachable Size(прибл.) : (L x W x H)16.6 x 14.6 x 12.8 cm/6.54 x 5.75 x 5.04 inch Package димензии(прибл.) : 16.6 x 14.8 x 5.5 cm/6.54 x 5.83 x 2.17 inch Package Вклучува : 1 x PC Хард Диск Cage1 PC x Монтажа Завртка Pack1 PC x Шрафцигер (Случаен Боја)1 x PC Manual10 Компјутери x Водич Железнички.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа