Органско Црвено & Бела Бубрезите Грав Пакет - Органско Темно Црвена Бубрезите Грав, 10 Фунти и Органски Cannellini Грав, 10 Фунти - Не-ГМО, Кошер, Суровини, Вегетаријанска

Органско Црвено & Бела Бубрезите Грав Пакет - Органско Темно Црвена Бубрезите Грав, 10 Фунти и Органски Cannellini

DEN 1607.76

Достапност

ОРГАНСКИ БУБРЕЗИТЕ ГРАВ ПАКЕТ : Сертифициран Органски, 100% Не-ГМО, суровини, целосно безбедно, и toxin-бесплатен пакет на Органско Темно Црвена Бубрезите Грав и Органски Cannellini Грав.ПРОТЕИНИ И ВЛАКНА : Органски Бубрезите грав се најдобар извор на растителни протеини и Диетални Влакна.ЦЕЛОСЕН ОБРОК : Јадења со бубрезите грав направи да се чувствувате полни подолго.МНОГУ НАЧИНИ ДА УЖИВАТЕ во : Обидете се да додадете бубрезите грав за супа и салата.Грав може да се комбинира со било зеленчук.ПОЛН со МИНЕРАЛИ И ВИТАМИНИ : Нашата Органски Бубрезите Грав содржи железо, Магнезиум, Цинк, фосфор, и Б витамини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа