Доминиканска Црвено Speckled Бубрезите Грав (1/4 lb Семиња) - Habichuelas Guisadas

Доминиканска Црвено Speckled Бубрезите Грав (1/4 lb Семиња) - Habichuelas Guisadas

DEN 83.76

Достапност

Грав парчиња се подготвени да ги собереш кога тие се зрели и сушени надолу.Црвен Грав : Вкусна Доминиканската Stewed Грав Рецепт или Habichuelas Guisadas Dominicanas Овој црвен грав рецепт е еден од моите фаворити, тоа е толку вкусно.Доминиканска Црвено Speckled Бубрезите Грав е висока грмушка тип фабрика, која произведува рамни парчиња зелена исполнет со огромен бубрезите облик црвен грав.Одлична Habichuelas Guisadas Dominicanas,Доминиканска Stewed Грав, (Доминиканската Moro Де Habichuelas Negras Dominicanrice и грав), Puerto Rican и Кубанската, ориз и грав, Jamaican Ориз и Грашок ,чили, грав, салати,и многу повеќе рецепти.Бренд : Бубрезите, Сончева Светлина : Целосна Сонцето, Сезона На Интереси : Во Текот На Летото.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа