TMB Задниот Браник Покрие Заштитник на Ford Избега 2013-2019

TMB Задниот Браник Покрие Заштитник на Ford Избега 2013-2019

DEN 1198.80

Достапност

Ласерски сече за вашето возило.Инсталиран преку двојно двострано лента, без дупчење.Додадено заштита против scuffs, nicks, гребнатини, и други оштетување марки.Текстура површината обезбедува лизга отпор, Доаѓа во комплет со се што е потребно за инсталација, како и сет на лесен-за-следење инструкции за инсталација.Мери, пре-сече, и прецизност конструиран за да одговараат на вашите Мини Купер.Додадете заштита на браник на вашиот автомобил од scuffs, nicks, гребнатини, и други оштетување марки.Инсталирање на Задниот Браник Покрие Заштитник е брз и лесен процес, не бараат дупчење со употреба на двојни двострано лента.Задниот Браник Покрие Заштитници им даде на вашиот автомобил посебна нов изглед, како и додаде функционалност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа