HHUAN Случај за Doogee X96 Про (6.52 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна Маска Браник Shockproof Телефон Случај за Doogee X96 Про - WMA4

HHUAN Случај за Doogee X96 Про (6.52 Инч), со Калено Стакло Екран Заштитник, Јасно Меки Силиконски Заштитна

DEN 1137.60

Достапност

Ултра-тенок дизајн може да им обезбеди на вашите за Doogee X96 Про со ултра-јасна визија и чувствителни на допир како оригиналот на екранот.52"), транспарентни меки силиконски заштитна маска + калено стакло филм.Ве молиме проверете ги модел кога купувате.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Осигурете се дека телефонот е со максимална јасност.Обезбедува максимална заштита за Doogee X96 Про.Со hydrophobic и oleophobic слој, тоа може да го намали smudges и отпечатоци од 100% и е лесно да се чисти. 4️⃣[Сеопфатна Заштита] : Заштитен ракав + калено стакло филм, лесно можете да пристапите сите копчиња и пристаништа, без демонтажа. 5️⃣[Избори и Услуги] : За повеќе опции, ве молиме внесете "HHUAN за Doogee X96 Про" во продавницата полето за пребарување.Многу еластичен материјал дава силна заштита. 2️⃣[Заштитна Маска] : Направен од високо-квалитет TPU материјал, меки, тенки и многу флексибилен телефон случај нема да се деформира, откако ќе бидат отстранети и стави назад постојано. 3️⃣[Зајакнато Стакло] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ и непрекинато рабови.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се најде најдоброто решение.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа