SHUNDA Случај за Samsung Галакси A12, 2 во 1 Shrinkable Потпирачот Хибрид Случај Двоен Слој Тешко КОМПЈУТЕР со Мека TPU Браник Shockproof Капка Задниот Поклопец за Samsung Галакси A12 6.5 - Зла?

SHUNDA Случај за Samsung Галакси A12, 2 во 1 Shrinkable Потпирачот Хибрид Случај Двоен Слој Тешко КОМПЈУТЕР

DEN 239.52

Достапност

Практична трајни случај наменета за Samsung Галакси A12 6.5" паметен телефон на уредот.Направени со Флексибилни гума за џвакање Трајни TPU + КОМПЈУТЕР материјал.Повеќе Агол Поддршка : Гледајте филмови или ТВ од различни агли и здрав потпирачот.Прецизни копчето опфаќа дизајн?На јачината на звукот и моќ копчиња се полесно да притиснете и попрецизно за конзистентно искуство. 2-во-1 дизајн shockproof карактеристики,анти-пропадна & пот-доказ funtions да се подобри заштитата на вашиот телефон од прашина,нечистотија,валкано и песоци. 1. Прилагодливи Корисна Потпирач здрав потпирачот ви обезбедува со неверојатна гледање искуство. 2. Материјал Тешко PC и Флексибилни мека гел TPU случај. 3. Не се лизга Површина Мрежа текстура, отпечатоци од прсти и smudges слободни, не се лизга, не е гломазна, тенок,текстурата на јаглерод влакна мрежа. 4. 2 во 1 Хибрид двоен слој структура Тешко PC задниот поклопец + Shockproof Мека TPU браник го заштитува вашиот телефон од влијанието гребнатини и нечистотија.Пакет се вклучени 1 x Случај за Samsung Галакси A12 6.5" (Телефон не е вклучен).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа