SHUNDA случај за iPhone 11, Тешки Оклопи Алуминиум Водоотпорен Заштитен Капак Dustproof Shockproof Метал тежок Случај за iPhone 11 6.1 - Црна

SHUNDA случај за iPhone 11, Тешки Оклопи Алуминиум Водоотпорен Заштитен Капак Dustproof Shockproof Метал тежок

DEN 824.64

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет, направени од поздравниот-доказ и анти-прашина shockproof алуминиум.На нано oleophobic слој на задниот панел може ефективно намалување на отпечатоци од прсти и се даде на случај свиленкаста текстура.Високо-квалитетни материјали : двоен слој силикони + метал браник да се задржи на телефонот со алуминиумска заштита; алуминиумски дизајн стил цврсти и издржливи тешки-должност за заштита на уредот може да се спречи случајно капки, испакнатини Анти-падот заштита на екраните се додава на секој агол и високо место.Одлична предност заштита : Smartphone заштита кој е многу соодветен за вашата секојдневна употреба.Кожата-friendly и удобен зафат : задниот панел е направен од мат не-сјајни материјали.Тоа обезбедува безбедно и одлични зафат и помага да се спречи случајно паѓа.Стилски модел, лесен да се стави на и полетување, тоа доаѓа со screwdrivers да се отстрани / инсталација на завртката на страна на лицето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа