HHUAN Случај за ПРВ 4X 5G/T601DL (6.52) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски Анти-Капка Телефон Маска, TPU Браник Школка Случај за ПРВ 4X 5G/T601DL - WMA16

HHUAN Случај за ПРВ 4X 5G/T601DL (6.52) со 2 Калено Стакло Екран Заштитник. Ултра-Тенки Црни Меки Силиконски

DEN 185.28

Достапност

2️⃣[Школка материјал] : Употреба на високо-квалитетни Меки силиконски материјал, Има исклучително висока флексибилност, заштита на животната средина и да се спречи промена на бојата.Ние им даде приоритет на задоволството на клиентите и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.Заштитната маска е направен од високо-квалитет меки силиконски материјал, и мек материјал не ќе нула телефонот кога тоа се носи или отстрани.Со висока чувствителност и јасност, користете една страна да се направи себе си удобно и да ви донесе гол метал искуство.Дебелината е 0.Меки силиконски материјал се намалува судир штета предизвикана од гребнатини и капки.Тоа може ефикасно да се спречи, за ПРВ 4 X 5 G/T601 DL од гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење.Јас ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 12 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа