SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Лајт, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај за полнење за Motorol

SHUNDA Случај за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Лајт, Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот

DEN 1759.20

Достапност

Мека TPU Браник Тешко PC Задниот Поклопец Магнетни Потпирачот Воена Одделение Заштитна Телефон Случај е специјално дизајниран за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Лајт.Телефонот случај е направен од Високо-квалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Метал, кој може подобро да ја заштитите телефонот, shockproof, и Анти-Нула.Екран заштита и камера заштита.Магнетни Потпирачот има зголемена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, кој е многу стабилна и корисна.Тоа не е лесно да падне, и побезбедно е да се вози.Во исто време, тоа исто така може да се користи и како потпирач за да се види видеа.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Материјал : Висок квалитет TPU & Поликарбонат(PC) & Metal Box Содржи : 1 * Телефон случај за полнење за Motorola Мото G8 Моќ Lite Frequently поставувани прашања (ЧПП)Прашање 1 : Дали мојот телефон може да биде прикачен на магнетни автомобил планината со овој случај?Answer : Да, тоа може.Постои зголемена метална плоча на грбот, така што не треба да се држиме дополнителен метал лист на вашиот телефон, многу стабилна и корисна.Прашање 2 : Дали во случај поддршка безжични полнење?Answer : Не, ве молиме да го отстраните пред ставање на вашиот телефон на некој безжичен полнач.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа