oshhni 100Pcs Декоративни Мини Brads, Метал Бред Хартија Fastener за Scrapbooking Занает - 4.5x8mm Златна

oshhni 100Pcs Декоративни Мини Brads, Метал Бред Хартија Fastener за Scrapbooking Занает - 4.5x8mm Златна

DEN 1809.60

Достапност

Материјал : Железо, Боја : Multicolor.Декоративни разубавувањето за хартија, занает.Практични и корисни алатки, одлична за scrapbooking, cardmaking, DIY занаети, датотеки, картичка фиксација, декорација, итн.Лесен за употреба - Ѕиркаат дупка со притисни pin на хартија, а потоа го замени притисни за отпадоци со brads, големина на дупка ќе бидат соодветни.Посебен круг дизајниран мини brads со тркалезна глава и подели пиновите,која е издржлив.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа