ExOfficio Мажите Даде-n-go Боксер Еден Пакет

ExOfficio Мажите Даде-n-go Боксер Еден Пакет

DEN 319.20

Достапност

Треба Само Два За Секое Патување - Тоа е вистина!Само се мијат, присилува, лежеше рамни и се тркалаат во крпа, а потоа ставете крпа за да се отстрани вишокот на влага.94% Најлон, 6% Lycra Spandex.Мерења : обем на Половината : 30 во Outseam : 12 во Inseam : 6 Пред Подемот : 9 Назад во Пораст : 13 Нога Отворање : 18 во Производот мерења беа направени со користење на големината д-р.Се водат дијамант-ткаат решетката ткаенина е високо дише и суши брзо.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа