Сакам Boobies Како Мојот Татко Туш Подарок Хумористични Смешно Порака Бебе Bodysuit

Сакам Boobies Како Мојот Татко Туш Подарок Хумористични Смешно Порака Бебе Bodysuit

DEN 310.80

Достапност

Овие трајни, удобно бебе rompers се гарантирано да направи совршен подарок за вашите очекуваат пријатели, бебе туш подароци, или подарок за вашиот nieces и nephews.Издржливи долготрајни ткаенина, исто така доаѓа со три едноставни прилепува на дното на bodysuit за лесен пристап, брзо и лесно пелена промени.Тоа е совршен навестување на Поп-Културата; ќе му овозможи на вашето малку еден со многу стил и комплименти!Споделување некои се смее со возрасните, додека вашето бебе, ја изразува неговата/нејзината мисли.Имајте хаос далеку од бебе е лице исто така треба да се прошири кругот рамо деколте да им помогне повлечете го romper лесно со текот на baby ' s head.Предвремени затворање.Згора на тоа, на оваа функција го прави менување пелени и облека толку лесно како што може да биде.Чувајте ги вашите малку еден чувство удобен сите денот долго додека го носи неговото или нејзиното snap одговараат.Нашите новина Бебе во едно парче се направени од издржлив блокирам ткаенина која е целосно машина перат.Направи вашето бебе рок-со оваа симпатична бебе onesie.Овде, во Трокреветна Б Дизајни "Сакам Boobies Како мојот Татко" бебе еден дел се печатени на премиум 5 МЛ памук смеса.Ова е одличен подарок за нова тато или мама.Големината е направен од лесен : 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци 12-18 месец.УНИКАТЕН И ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа симпатична и симпатична бебе во едно парче младата bodysuits е совршен подарок за вашето бебе туш, објавувањето на бременоста, бебето роденден, полот откриваат, иднина бебе доаѓање, датумот на доспевање, Божик, Нова Година, подарок за мајка ми-да-биде, Ден на Мајката или некој друг подарок повод за вашето бебе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа