Мачка & Џек Деца Девојки Адаптивни Кратко Sleeve Прилагодливи Bodysuit - Пинк

Мачка & Џек Деца Девојки Адаптивни Кратко Sleeve Прилагодливи Bodysuit - Пинк

DEN 239.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Деца девојки " кратки ракави адаптивни bodysuit го прави голем прилог на нејзината гардероба staples.Двојно обложени изградба карактеристики скриени отворање за абдоминална пристап.Tagless дизајн со рамен шевовите за елегантни и лесно се вклопуваат.Меки, лесни ткаенини претстава која сама по дише удобност.Crotch snap затворачи понатамошно подобрување на леснотијата на облекување.Со светло розова боја и внимателен дизајн, Прилагодлив Кратки Ракави Bodysuit од Мачка видете подолу за целосна влакна содржина), а ткаенина која е создадена со вртење на стари пластични во нови полиестер влакна.Изработка на производи со рециклиран полиестер помага во спречување на пластичен отпад од завршува во депонии — уште еден начин ние сме посветени на промовирање на одржливост.Воведување на Мачка & Џек Adaptive, колекција на облека, која нуди врвна удобност и функционалност.Дизајнот е точно на whimsical стил на Мачка & Џек, со корисните квалитети на мека, сензорни-friendly knits, и облека со алтернативни влез и излез.Дозволете вашите деца се откријат нивниот уникатен стил и да ја преземе било авантура со доверба и удобност — Дизајн за Сите е срцето на оваа колекција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа