Погоди Што Пилешко Задник Бебе Bodysuit

Погоди Што Пилешко Задник Бебе Bodysuit

DEN 359.52

Достапност

60% Памук, 40% Полиестер.Предвремени затворање.Машина За Миење. "Знаете Што?Пилешко Задник!" Долг Ракав Бебе Bodysuit Мека Памучна/Поли Мешавина Машина Перат - се Грижи Инструкциите Вклучени Направени да Нарачате - Бродови во 1-2 работни Дена Црна и Сива bodysuits се мека памучна/поли се вклопуваат и да дојде во големини 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, и 12-18 Месеци.Ве молиме следете ги големина табелата подолу 0-3М - до 9 кг 3-6 M - 10-16 lbs 6-12 M - 17-20 lbs 12-18 МИЛИОНИ - 21-24 lbs.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа