Ќерката на Пиење Другар - Татко Ми Е Мојот Најдобар Пријател - Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

Ќерката на Пиење Другар - Татко Ми Е Мојот Најдобар Пријател - Симпатична Едно Парче Бебе Бебе Bodysuit

DEN 333.12

Достапност

За да се очекува од мајка ми, ако вашата сестра или Брат само имаше бебе, а ти си нов Тетка или Вујко, Нашето бебе rompers се совршени претставува за новата да расте Семејството.Ова парче е машина перат и е дизајнирана и отпечатена во САД.Сите наши creepers се направени со користење на мек и удобен 100% Памук.Издржливи долготрајни ткаенина, исто така доаѓа со три едноставни прилепува на дното на bodysuit за лесен пристап, брзо и лесно пелена промени.Нашите унисекс едно парче бебе bodysuit направи големи подароци за новороденчињата, бебиња, мали деца, бебето тушеви и expectant мајки.Ние само го користите најдобрите материјали, така на вашето бебе може да биде удобно со тоа на целиот ден.Овие трајни, удобно бебе rompers се гарантирано да направи совршен подарок за вашите очекуваат пријатели, бебе туш подароци, или подарок за вашиот nieces и nephews.Имајте хаос далеку од бебе е лице исто така треба да се прошири кругот рамо деколте да им помогне повлечете го romper лесно со текот на baby ' s head.Бидете сигурни да се провери целата наша бебе во едно парче да се избере она што најдобро одговара на вашиот стил!Идеален за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, фотографирање, Спорт, за спиење.ДИЗАЈНИРАНА И ОТПЕЧАТЕНА ВО САД : Ние со гордост дизајн и печатење на сите наши производи во САД.УНИКАТЕН И ОРИГИНАЛЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа симпатична и симпатична Ќерката на Пиење Другар едно парче младата bodysuits е совршен подарок за вашето бебе туш, објавувањето на бременоста, бебето роденден, полот откриваат, иднина бебе доаѓање, датумот на доспевање, Божик, Нова Година, подарок за мајка ми-да-биде, Ден на Мајката или некој друг подарок повод за вашето бебе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа